O FIRMIE

Współpracujemy z:

PHU AGROLA

Firma PHU AGROLA od 2008 do 2021 roku była autoryzowanym dystrybutorem NOXy® (inaczej AdBlue®) produkowanego w Grupie Azoty Zakłady Azotowe „Puławy”, które jako pierwsze w Polsce uzyskały licencję na produkcje i sprzedaż AdBlue®.

W czerwcu 2021 roku AGROLA nawiązała współpracę z międzynarodowym producentem AdBlue® – firmą CrossChem, która wkroczyła na rynek polski, wnosząc bogate doświadczenie z kilkunastu krajów europejskich. Pierwszy z zakładów produkcyjnych, oparty na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, rozpoczął swoją działalność w miejscowości Florianów niedaleko Puław, a AGROLA, jako doświadczony partner została jedynym dystrybutorem produktów marki CrossChem w Polsce.

Działająca w branży transportu i rolnictwa międzynarodowa grupa CrossChem to znany na świecie producent i dystrybutor produktów chemicznych oraz specjalistycznych urządzeń ułatwiających eksploatację pojazdów w zgodzie z dbałością o środowisko naturalne. Od 2009 roku CrossChem zajmuje się również produkcją AdBlue® – firma posiada ważną licencję VDA (Verband der Automobilindustrie). Jej bogate doświadczenie oraz wdrażanie nowoczesnych technologii umożliwiły stworzenie unikalnych rozwiązań produkcyjnych płynu AdBlue®, spełniającego rygorystyczne wymogi norm jakościowych ISO.

Transport produktu odbywa się w cysternach przystosowanych do dystrybucji AdBlue® lub w paleto-pojemnikach o pojemności 1000 litrów.

Gwarantujemy najwyższą jakość produktu, potwierdzoną certyfikatami jakości zgodnymi z warunkami technicznymi ISO 22241-1/-2/-3/-4.

PHU AGROLA zapewnia kompleksową obsługę w zakresie dostaw AdBlue oraz osprzętu. W swojej ofercie posiada pełny asortyment do dystrybucji AdBlue®, taki jak pompy z osprzętem (opcjonalnie z licznikiem i pistoletem automatycznym), zestawy grawitacyjne do paleto-pojemników 1000litrów oraz zbiorniki do przechowywania i dystrybucji AdBlue® do użytku wewnętrznego oraz do dalszej odsprzedaży.

Firmy transportowe, posiadające we własnym taborze większą ilość pojazdów spełniających normy emisji spalin EURO 4, EURO 5 oraz EURO 6 wyposażamy w stacje do dystrybucji AdBlue® o pojemności od 1500 litrów do 10000 litrów lub paleto-pojemniki o pojemności 1000 litrów wraz z pompami przystosowanymi do roztworu AdBlue®.

Kontakt / Lokalizacja