O FIRMIE

Współpracujemy z:

PHU AGROLA

Firma PHU AGROLA jest od 2008 roku autoryzowanym dystrybutorem NOXy® (inaczej AdBlue®) produkowanego w Grupie Azoty Zakłady Azotowe „Puławy”, które jako pierwsze w Polsce uzyskały licencję na produkcje i sprzedaż NOXy® (inaczej AdBlue®) oraz są wiodącym producentem tego płynu w Polsce i Europie. Transport produktu odbywa się w cysternach przystosowanych do dystrybucji NOXy® (inaczej AdBlue®) lub w paleto-pojemnikach 1000litrów.

Gwarantujemy najwyższą jakość produktu, potwierdzoną certyfikatami jakości zgodnymi z warunkami technicznymi ISO 22241-1/-2/-3/-4.

PHU AGROLA zapewnia kompleksową obsługę w zakresie dostaw NOXy® (inaczej AdBlue®) oraz osprzętu. W swojej ofercie posiada pełny asortyment do dystrybucji NOXy® (inaczej AdBlue®), taki jak pompy z osprzętem (opcjonalnie z licznikiem i pistoletem automatycznym), zestawy grawitacyjne do paleto-pojemników 1000litrów oraz zbiorniki do przechowywania i dystrybucji NOXy® (inaczej AdBlue®) do użytku wewnętrznego oraz do dalszej odsprzedaży.

Firmy transportowe, posiadające we własnym taborze większą ilość pojazdów spełniających normy emisji spalin EURO 4, EURO 5 oraz EURO 6 wyposażamy w stacje do dystrybucji NOXy® (inaczej AdBlue®) o pojemności od 2500litrów do 10000litrów lub paleto-pojemniki o pojemności 1000litrów wraz z pompami przystosowanymi do roztworu NOXy® (inaczej AdBlue®).

Kontakt / Lokalizacja